• Otwarta lekcja

• 10 maja 2022 w naszej szkole odbyła się pokazowa - otwarta lekcja zajęć korekcyjnych. W trakcie 45 minut dyrektor szkoły wraz z rodzicami uczniów przyglądali się zajęciom korygującym wady postawy wśród uczniów. Warto nadmienić, że jesteśmy jedyną szkołą w powiecie, w której tego typu zajęcia odbywają się nie tylko na pierwszym etapie edukacyjnym, ale również w drugim, a niejednokrotnie w  siódmych i ósmych. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wsparcie organu prowadzącego, który zdając sobie sprawę z tego jak ważna jest właściwa postawa fizyczna wśród dzieci nie skąpi na to środków.

• Spektakl profilaktyczno-edukacyjny

• W ubiegłym tygodniu odbyły się spektakle profilaktyczno-edukacyjne realizowane przez Teatr Kurtyna z Krakowa. Młodsi uczniowie mogli zobaczyć widowisko ,,Mapa skarbów”, natomiast starsi uczniowie ,,Trend” i ,,Ciszę”. Przedstawienia poruszały ważne tematy dla uczniów m. in. czy potrafimy zauważyć problemy drugiego człowieka oraz gdzie należy szukać pomocy jeśli jej potrzebujemy.