• Doradca zawodowy

jest Pani Aleksandra Kulwikowska,
            która pełni również funkcję
            pedagoga szkolnego.

• W czym może mi pomóc doradca zawodowy?

• Jak sama nazwa słusznie wskazuje doradca doradza w wyborze zawodu, ale nie tylko!

To również specjalista służący pomocą w wyborze kierunku kształcenia, uczelni, kursu oraz podjęcia zatrudnienia.

Uwzględnia przy tym zarówno twoje możliwości, sytuację życiową jak i potrzeby rynku pracy.

Z jego usług może skorzystać każdy, zwłaszcza uczniowie stojący przed wyborem kolejnego etapu edukacji lub zawodu.

Ponadto doradca pomaga w uświadomieniu sobie, jaki jest twój potencjał zawodowy oraz wykonywanie jakiego zawodu sprawiałoby ci najwięcej satysfakcji.

• Dlaczego warto się poradzić?

• Korzyści wynikające z kontaktu z doradcą zawodowym to przede wszystkim uzyskanie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz możliwość opracowania własnej ścieżki edukacyjno-zawodowej.

Spotkanie z doradcą umożliwi Ci poznanie predyspozycji zawodowych, poznanie swoich mocnych stron oraz dopasowanie rodzaju wykonywanej pracy do typu Twojej osobowości.