• Warsztaty Ceramiczne

• Lokalna Grupa Rybacka Kaszuby serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z obszaru Powiatu Kartuskiego do udziału w warsztatach ceramicznych realizowanych w ramach projektu pt. „Poznawanie świata przez otaczającą kulturę i sztukę – warsztaty ceramiczne”, który dofinansowany został przez Powiat Kartuski.

W ramach zadania zorganizowane zostaną warsztaty lepienia z gliny, dzięki którym można poznać świat ceramiki.

Dla szkół z obszaru Powiatu Kartuskiego planuje się zorganizowanie warsztatów dla około 15 – osobowych grup uczniów szkół podstawowych i/lub ponadpodstawowych.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Bożeną Hus, tel.(58) 684 35 80, tel. kom. 530 530 733, e-mail: b.hus@lgrkaszuby.pl

Poniżej znajduje się regulamin warsztatów wraz z formularzem zgłoszenia oraz plakat inicjatywy.

• "NAŁOGI KOLEGO - ZGUBĄ DUCHA TWEGO"

• Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "NAŁOGI KOLEGO - ZGUBĄ DUCHA TWEGO". Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV -VIII szkół podstawowych.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.

Zachęcamy do udziału.