• Świat natury jest fascynujący.

• "Dzikie podworka- szukamy bezkręgowców" , tak nazywa się projekt, w którym wzięli udział uczniowie klasy I C.
            Obserwowaliśmy biedronki siedmiokropki, kowale bezskrzydłe, pszczoły miodne, ślimaki winniczki.
            Zdobywaliśmy wiedzę w sposób praktyczny.

• Wiwat MAJ 3 MAJ ...

• W tym roku przypada 233 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły z kl. IV c oraz VII a pod opieką pań Pameli Galant oraz Joanny Siczek, zaprezentowali inscenizację słowno- muzyczną, mającą na celu pomóc uczniom lepiej poznać historię Polski i docenić jej wartość.

• "Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy"

• W dniu 8 maja 2024r. w siedzibie Oddziału Regionalnego KRUS odbyło się  uroczyste wręczenie nagród XIV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  dla Dzieci ,, Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy".Na uroczystość została zaproszona uczennica z naszej szkoły Hanna Młyńska z klasy IIID.Uczennica najpierw wygrała etap powiatowy, następnie dostała się na etap wojewódzki, gdzie otrzymała tytuł laureatki.Ogromny sukces, ponieważ do  etapu Wojewódzkiego wpłynęło 777 prac z 38 szkół, a narodzonych zostały tylko 5 prac, w tym naszej uczennicy Hani.Serdecznie gratulujemy!!!

• ,, Chotomska dzieciom"

• Uczennica klasy IIID Amelia Górlikowska została laureatką w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt.,, Chotomska dzieciom". Serdeczne gratulacje!